Kontaktai

UAB „Baltijos Saugos Grupė“

Savanorių pr. 5, Vilnius, LT-03116, Lietuva
Tel. Nr.: 19911
Mob. +3706 98 81106
El. paštas: info@bsgrupe.lt
Įm. k. 125878786
PVM m. k. LT258787811

Kontaktai

Direktorius

Aurimas Januška
Tel.: 19911
El. paštas: aurimas@bsgrupe.lt

Direktoriaus pavaduotojas

Evaldas Kanapickas
Mob. Tel.: +370 656 92793
El. paštas: evaldas@bsgrupe.lt

Personalo ir projektų vystymo vadovė

Eglė Lakavičienė
Mob. Tel.: +370 698 81106
El. paštas: personalas@bsgrupe.lt; egle@bsgrupe.lt 

Vyr. finansininkė

Elena Kosiakova
Mob. Tel.: +370 698 12727
El. paštas: buhalterija@bsgrupe.lt

Klaipėdos regiono vadovas

Giedrius Eidukas
Mob. Tel.: +370 685 68576
El. paštas: giedrius.eidukas@bsgrupe.lt 

Elektroninės saugos padalinio vadovas
Marius Lenktys
Mob. Tel.: +370 671 34892
El. paštas: marius@bsgrupe.lt
Fizinės saugos padalinio projektų vadovai

Vaidas Rauplys

Mob. Tel.: +370 656 20868

El. paštas: vaidas.rauplys@bsgrupe.lt 

Svetlana Sokolova

Mob. Tel. +370 673 22859

El. paštas: svetlana.sokolova@bsgrupe.lt

Top