Apie mus

Nuotrauka-0017-774a3cd6e903e2b2fd26967897ea9c98.jpg

UAB ,,Baltijos saugos grupė“ - sparčiai auganti, privati licencijuota saugos tarnyba, įkurta 2002 metais, teikianti visas apsaugos paslaugas, visoje Lietuvos respublikos teritorijoje.

Mūsų stiprybė - inovatyvūs apsaugos sprendimai, atitinkantys kiekvieno kliento individualius poreikius.

Mūsų misija

Suprasti kliento poreikius, kompetentingai patarti ir pasiūlyti aukščiausios kokybės individualius sprendimus.


Mūsų vertybės

Klientas - mūsų veiksmai ir priimami sprendimai orientuoti į kliento poreikius ir kokybę.

Komandinis darbas - kiekvienas komandos narys skiria savo laiką ir talentą tam, kad įmonė pasiektų užsibrėžtus tikslus. Mes visada atsiliepiame į komandos nario prašymą, dalinamės patirtimi ir kartu mokomės. Patirtis, gabumai ir žinios suprantami ne kaip pranašumas, o kaip puiki galimybė padėti ir dalintis.

Inovatyvumas - produktai, paslaugos ir sprendimai, kuriuos siūlome savo klientams yra mūsų pranašumas, todėl žvelgiame į ateitį, esame smalsūs ir žingeidūs.

Atsakomybė - esame atsakingi už savo sprendimus ir veiksmus prieš komandos narius, partnerius ir ypač - mūsų klientus.
KODĖL KLIENTAI
RENKASI MUS?
Mes
Keliame sau uždavinį geriausiai suprasti Klientų poreikius ir gerinti jų patirtis pasiūlant pažangiausius, individualius apsaugos prendimus, ugdyti komandos žinias ir įgūdžius, išlaikyti aukštą organizacijos kultūrą bei užtikrinti aukščiausią paslaugų kokybę.
Apdovanojimai ir kokybės vadybos standartai

Pirmaujančio Lietuvoje verslo laikraščio ,,Verslo žinios“ vykdomame projekte ,,Gazelė 2016“ mūsų įmonė buvo apdovanota ,,Verslo gazelės“ apdovanojimais. Gazelės apdovanojimas skiriamas augančioms, lanksčioms ir sparčiausiai besivystančioms Lietuvos bendrovėms.

Bendrovėje įdiegėme kokybės vadybos sistemas, atitinkančias ISO 9001:2008 ir BS OHSAS 18001:2007 kokybės vadybos standartus.

Licencija

Licencija, išduota Policijos departamento prie LR Vidaus reikalų ministerijos (dokumento Nr. 000591), vykdyti ginkluotą asmens ir turto apsaugą.

IMG_5011_bs_grupe (1)-81ef34aab9ee0c2588687f7e40b18564.jpg
Top