Apie mus

Alt

Mes, UAB ,,Baltijos saugos grupė" - privati licencijuota saugos tarnyba. Jau nuo 2002 metų ugdome ekspertiškumą ir teikiame aukščiausio lygio paslaugas visoje Lietuvos teritorijoje. Mūsų stiprybė - inovatyvūs apsaugos sprendimai, atitinkantys Jūsų individualius poreikius.

Mūsų misija

Suprasti Jūsų poreikius ir pateikti aukščiausios kokybės, individualiai pritaikytus sprendimus.

Mūsų vertybės

Dėmesys klientui - mūsų veiksmai yra visuomet orientuoti į Jūsų individualius poreikius.

Inovatyvumas - visuomet žvelgiame į ateitį, esame smalsūs ir žingeidūs, todėl mūsų siūlomi sprendimai yra mūsų pranašumas.

Komandinis darbas - kiekvienas komandos narys skiria savo laiką ir talentą tam, kad įmonė pasiektų užsibrėžtus tikslus. Mes visada atsiliepiame į komandos nario prašymą, dalinamės patirtimi ir kartu mokomės. Patirtis, gabumai ir žinios suprantami ne kaip pranašumas, o kaip puiki galimybė padėti ir dalintis.


KODĖL KLIENTAI
RENKASI MUS?
Mes
Keliame sau uždavinį geriausiai suprasti Klientų poreikius ir gerinti jų patirtis pasiūlant pažangiausius, individualius apsaugos sprendimus, ugdyti komandos žinias ir įgūdžius, išlaikyti aukštą organizacijos kultūrą bei užtikrinti aukščiausią paslaugų kokybę.
Apdovanojimai ir kokybės vadybos standartai

Pirmaujančio Lietuvoje verslo laikraščio ,,Verslo žinios“ vykdomame projekte ,,Gazelė 2021“ mūsų įmonė buvo apdovanota ,,Verslo gazelės“ apdovanojimais. Gazelės apdovanojimas skiriamas sėkmingai dirbančioms ir sparčiausiai augančioms Lietuvos bendrovėms.

Bendrovėje įdiegėme kokybės vadybos sistemas, atitinkančias naujausius ISO 9001:2015, ir BS OHSAS 45001:2018 kokybės vadybos standartus bei ISO 14001:2015 aplinkos apsaugos vadybos sistemos kokybės standartą.

Licencija

Licencija, išduota Policijos departamento prie LR Vidaus reikalų ministerijos (dokumento Nr. 000591), vykdyti ginkluotą asmens ir turto apsaugą.

alt
Top